Szakorvoslátogató (onkológia, hematológia, reumatológia)

szakorvoslátogató-RX-Budapest-onkológia-medical sales representative-gyógyszeripari sales

Az Ön új munkaadója

Orvoslátogatót keresünk Budapestre 2+ év tapasztalattal, gyógyszeripari ügyfelünk részére.

Az Ön feladatai

  • Onkológus, reumatológus és hematológus szakorvosok felkeresése a területen
  • A cég termékeinek ismertetése a célcsoportnak
  • Termékportfólió promotálása
  • Értékesítési terv elérése a régióban

Amire a sikerhez szüksége van

  • 2 (vagy több) év orvoslátogatásban szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent a kapcsolatrendszer a célcsoporthoz tartozó orvosokkal
  • Gyógyszer értékesítéshez megfelelő végzettség
  • Érvényes B típusú vezetői engedély

Mire számíthat a partnerünktől

  • Stabil hátterű cég
  • Versenyképes alapbér, bónuszlehetőség
  • Cafeteria
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Céges autó magán használatra is

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Iparág
Gyógyszeripar
Hely
Budapest
Szakterület
Life Sciences
Szám:
1184176
Closing date
23 May 2024

Beszéljen Leon Storcz, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36707965526